Z důvodu komplikované situace je naše kapacita příjmu oprav omezená. Pokud potřebujete opravit Váš šicí stroj, volejte prosím pouze mezi 8 a 10h, kdy Vám sdělíme aktuální možnosti příjmu oprav. Zbývající čas nám prosím nechte na opravy strojů. Děkujeme za pochopení. Miroslav Kočárek, ml.

Minerva

Kdo by neznal značku šicích strojů Minerva. Největšího výrobce šicích strojů v tehdejším Československu.

Původní výroba domácích šicích strojů byla v roce 1968 plně nahrazena výrobou šicích strojů průmyslových, což vydrželo až do 90. let dvacátého století. Ovšem již v roce 1990 Minerva obnovila výrobu šicích strojů pro domácnost vzhledem ke vzrůstajícím požadavkům žen v domácnostech, které doma chtěli šít pro sebe a svoje blízké.

V roce 1994 byl vývoj designu domácích šicích strojů převzat britskou společností European Solution Ltd.

V roce 1997 byla společnost Minerva Boskovice, a.s. ovládnuta německou společností Dürkopp Adler. Celé převzetí značky bylo dokončeno roku 1999, kdy se obchodní značka Minerva zcela mění na Dürkopp Adler a Minerva již nadále šicí stroje pod svojí původní značkou nevyrábí.

V současnosti spadá Dürkopp Adler, tedy i Minerva do společnosti SGSB Co., Ltd., čínskou obchodní společnost, pod kterou mimo jiné patří i značky Pfaff, KSL, Richpeace a další.

Naštěstí byla značka Minerva zachráněna a díky spolupráci britské společnosti může být nadále používána na domácí šicí stroje. Vzhledem k tomu, že značka Minerva byla vždy proslulá svojí kvalitou, bylo toto nejdůležitějším faktorem pro výběr výrobce šicích strojů. Proto jsou domácí šicí stroje značky Minerva vyráběny jednou z největších Taiwanských firem na výrobu šicích strojů. Každý vyrobený kus podléhá nejvyšší kontrole, proto se můžete vždy spolehnout, že šicí stroj Minerva bude fungovat bez poruch a bude Vám sloužit dlouhá léta, tak jak bylo vždy zvykem.

Minerva-šicí stroje pro domácnost

Počet produktů: 6

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry