Z důvodu komplikované situace je naše kapacita příjmu oprav omezená. Pokud potřebujete opravit Váš šicí stroj, volejte prosím pouze mezi 8 a 10h, kdy Vám sdělíme aktuální možnosti příjmu oprav. Zbývající čas nám prosím nechte na opravy strojů. Děkujeme za pochopení. Miroslav Kočárek, ml.

Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 7 890,00 Kč - 7 990,00 Kč

Záruka

Záruka

Toyota

Kvalitní domácí overlocky Toyota. Tyto domácí overlocky se vyznačují kvalitní konstrukcí, elegantním designem a jednoduchým ovládáním.

Vůbec první šicí stroj Toyota byl vyroben pod striktním dohledem Kiichira Toyody, zakladatelem Toyota Motor Corporation. Kiichiro Toyota pevně věřil, že výrobky pro domácí použití musí být nejen funkční, ale krásné zároveň. První typ domácího šicího stroje Toyota byl model HA-1. Tento šicí stroj byl tak vysoce ceněn všemi uživateli, že mu bylo dovoleno použít sejný název, jako je název automobilů Toyota.

Od té doby jsou šicí stroje Toyota stále vyráběny pod motty: "Nejvyšší jakost", "Jednoduché ovládání", "Elegantní vzhled" a v neposlední řadě "Ohleduplnost k životnímu prostředí".

Šicí stroje Toyota jsou produkty společnosti Aisin Seiki Co., Ltd. člena společnosti Toyota.

Počet produktů: 3

Zobrazení 1-3 z 3 položek

Aktivní filtry